Higiēniska roku žāvēšana | Dyson
Dyson Airblade izstrādājumu klāsts

Unikāla dizaina higiēniska roku žāvēšanas tehnoloģija

2008. gadā mēs laidām tirgū "Dyson Airblade™", ar sensoru darbināmu bezkontakta roku žāvētāju ar HEPA filtriem, kas ļauj roku žāvēšanai izmantot attīrītu gaisu.

"Dyson Airblade™" roku žāvētājus darbina "Dyson" digitālais motors un nožāvē rokas īpaši ātri un higiēniski, izmantojot HEPA filtrētu gaisu.
Baktērijas tualetes telpas gaisā

Vide tualetes telpā

Uz tualetes telpas virsmām var atrasties neredzamas baktērijas, kas var nonākt uz rokām.

Mitras rokas rada problēmas un var pārnēsāt pat 1000 reižu vairāk baktēriju nekā sausas rokas.1 Ir pierādīts, ka efektīva roku higiēna samazina baktēriju un vīrusu izplatību.

"Dyson Airblade™" bezkontakta roku žāvētāji ietver HEPA filtrus, kas attīra gaisu, kas tiek izmantots, lai higiēniski nožāvētu rūpīgi nomazgātas rokas.
Wash+Dry, 9kJ un V roku žāvētāju sensoru tehnoloģija

Bezkontakta tehnoloģija

"Dyson Airblade™" roku žāvētāji ietver sensoru tehnoloģiju. Tie ir radīti bezkontakta, higiēniskai lietotāja pieredzei.

Šie sensori ir ieprogrammēti, lai uztvertu roku klātbūtni un automātiski nožāvētu tās. Tas ļauj lietotājiem saglabāt attālumu starp rokām un ierīci.
"Dyson Airblade Wash + Dry" ietver infrasarkanās gaismas LED sensorus, kas automātiski uztver roku klātbūtni mazgāšanas un žāvēšanas laikā. Tie ļauj pārslēgties starp mazgāšanas un žāvēšanas režīmiem.
"Dyson Airblade 9kJ" ietver infrasarkanās gaismas laika sensorus, kas aktivizē HEPA filtru attīrītā gaisa plūsmu, un tas ir izstrādāts optimālai lietotāja pieredzei.
"Dyson Airblade V" ietver kapacitātes sensorus, kas automātiski ieslēdz ar HEPA filtru attīrītā gaisa plūsmu, kad rokas nonāk uztveršanas zonā.
Dyson 9kJ roku žāvētājs ar HEPA filtru

Ar HEPA filtru attīrīts gaiss

Atšķirībā no daudziem citiem roku žāvētājiem, "Dyson Airblade™" roku žāvētāju standarta komplektācijā ietilpst HEPA filtri.

"Dyson" HEPA filtri spēj uztvert 99,95 % daļiņu,2 tostarp baktērijas un vīrusus, kas atrodas tualetes telpas gaisā. Žāvējiet rokas ar HEPA filtru attīrītu gaisu, nevis netīru gaisu.

Neatkarīgos testos pierādīts higiēnas līmenis

NSF International

Ražotāji, regulējošās iestādes un patērētāji paļaujas uz "NSF International" izstrādātajiem sabiedriskās veselības standartiem un sertifikācijas programmām, kas palīdz aizsargāt pasaules pārtiku, ēdienu, patērētāju produktus un vidi.

"Dyson Airblade V" un "Dyson Airblade dB" roku žāvētājiem ir NSF sertifikāts.

Neatkarīgos testos pierādīts higiēnas līmenis

HACCP International

"HACCP International" ir vadošā pārtikas drošības organizācija, kas specializējas cilvēka patēriņam drošu pakalpojumu, izstrādājumu un pārtikas nozarē izmantoto iekārtu sertifikācijā.

"HACCP International" sertificētie produkti ir neatkarīgi novērtēti un ir droši saskarei ar pārtiku, atbilstoši mazumtirdzniecības klientu, viesnīcu, slimnīcu un ēdināšanas uzņēmumu augstajiem standartiem.

"Dyson Airblade dB" un "Dyson Airblade Wash + Dry" roku žāvētāji ir sertificēti izmantošanai pārtikas sagatavošanas vidēs atbilstoši "HACCP International" pārtikas drošības sertifikācijas sistēmu prasībām.

Neatkarīgos testos pierādīts higiēnas līmenis

Bredfordas universitāte

Bredfordas universitātē veiktajā pētījumā, kas publicēts žurnālā “Journal of Applied Microbiology”3, tika konstatēts, ka "Airblade™" tehnoloģija ir tik pat higiēniska kā papīra dvieļi.

Taču pastāv praktiskas grūtības papīra dvieļu piegādē un utilizācijā, kas var izraisīt baktēriju izplatīšanos.
Sieviete žāvē rokas ar Dyson Airblade Wash+Dry

Ātra žāvēšana

Ir pierādīts, ka roku mazgāšana un žāvēšana samazina baktēriju un vīrusu izplatīšanos.

"Dyson Airblade™" roku žāvētāju žāvēšanas laiks ir 10-14 sekundes4 un tas palīdz samazināt uz rokām esošo baktēriju daudzumu.

Pierādīta darbība tualetes telpās visā pasaulē

Kopš oriģinālā "Dyson Airblade™" roku žāvētāja ienākšanas tirgū 2006. gadā, tos izmantojuši miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Lai gan katrai ierīcei ir piecu gadu garantija, veicot pareizu apkopi, tie ir radīti, lai turpinātu žāvēt rokas daudz ilgāk. Turklāt atšķirībā no papīra dvieļiem, "Dyson Airblade™" roku žāvētājs nebeidzas.
Roku mazgāšana ar ziepēm

57 % respondentu norādīja, ka kopš Covid-19 pandēmijas sākuma mazgā rokas ar ziepēm un ūdeni vismaz 8 reizes dienā.

"Dyson" Globālais attieksmes pētījums 2020. gadā5
Tualetes telpa ar Dyson Airblade™ roku žāvētājiem

56 % respondentu justos drošāk, izmantojot roku žāvētāju, ja zinātu, ka to piegādājis "Dyson".

"Dyson" Globālais attieksmes pētījums 2020. gadā5
Roku žāvēšana ar Dyson 9kJ roku žāvētāju

53 % respondentu, kuri vairāk raizējas par sabiedrisko tualešu izmantošanu, norādīja, ka justu mazāk bažu, ja tiktu uzstādīti bezkontakta roku žāvētāji ar gaisa attīrīšanas filtriem.

"Dyson" Globālais attieksmes pētījums 2020. gadā5
Roku žāvēšana ar Dyson Wash+Dry

58 % respondentu izvēlējās bezkontakta aktivizāciju kā vienu no funkcijām, kas ļautu viņiem justies drošāk, izmantojot roku žāvētāju.

"Dyson" Globālais attieksmes pētījums 2020. gadā5
Dyson Airblade V roku žāvētājs ar HEPA filtru

47 % respondentu kā vienu no funkcijām, kas ļautu viņiem justies drošāk, izmantojot roku žāvētāju, izvēlējās filtrus, kas attīra roku žāvēšanai izmantoto gaisu.

"Dyson" Globālais attieksmes pētījums 2020. gadā5

Atklājiet "Dyson Airblade™" roku žāvētāju klāstu

Mazgāšana un žāvēšana pie izlietnes

Uzstādot krānam "Airblade™" tehnoloģiju, lietotājiem nav nepieciešams pārvietoties uz atsevišķu žāvēšanas zonu, tādēļ uz grīdas nopil mazāk ūdens.
"Curved Blade™" dizains

Divas 0,45 mm izliektas atveres veido gaisa plūsmu ar ātrumu 388 m/h, kas pielāgojas roku kontūrām, nožāvējot ūdeni īsākā laika periodā.
Antibakteriāla virsma

"Dyson Airblade V" roku žāvētāja niķelētā virsma ir antibakteriāla un antivirāla. Pierādīts, ka šis pārklājums ļauj samazināt baktēriju un vīrusu6 vairošanos uz tā šķautņu/virsmu materiāla.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai "Airblade" gaisa plūsma / roku žāvētāji izplata baktērijas?
Papīra dvieļu ražotāji atsaucas uz vairākiem pētījumiem, lai pamatotu skaļus un neprecīzus apgalvojumus. Kopumā šie pētījumi netika veikti apstākļos vai scenārijos, kas simulē reālas dzīves situācijas vai reālas situācijas, kādās pamatoti varētu nonākt persona, kas izmanto "Dyson Airblade™" roku žāvētāju. Pētnieki, kuri veica šos pētījumus, šādus rezultātus varēja iegūt, tikai ievērojami piesārņojot rokas ar baktērijām un vīrusiem un žāvējot tās ar “Dyson Airblade” roku žāvētāju nemazgātas. Savukārt Bredfordas universitātē veiktais pētījums pierādīja, ka, pareizi lietojot, "Dyson Airblade™" roku žāvētāji samazināja uz rokām esošo baktēriju daudzumu pat par 40%.1
Ko nozīmē HEPA?
HEPA ir augstas efektivitātes cietvielu daļiņu gaisa filtrs. Lai uzskatītu filtru par īstu HEPA filtru, kādi tiek uzstādīti visu "Dyson Airblade™" roku žāvētāju standarta komplektācijā, filtram jāatbilst EN1822-5 un IEST-RP-CC001.6 testu standartiem. Filtri, kas nav apstiprināti HEPA filtri, visticamāk nespēj darboties ar tik augsta līmeņa efektivitāti.
Vai man vajadzētu žāvēt rokas ar papīra dvieli vai roku žāvētāju? Kas ir efektīvāks?
Roku mazgāšana ir ļoti svarīgs veids, kā samazināt baktēriju un vīrusu izplatīšanos. Pareiza roku žāvēšana ir svarīgs solis šajā procesā, jo mitras rokas var izplatīt pat 1000 reižu vairāk baktēriju nekā sausas rokas.1  Pierādīts, ka "Dyson Airblade™" roku žāvētāji spēj nožāvēt rokas tikpat higiēniski kā papīra dvieļi,7  taču rada mazāku kaitējumu videi un zemākas izmaksas.8 
;